Astroloji gokyuzuwriac11

Tarih: 19 Eylül 2012 15:50 | Yazar: tamyeri.net

0

19 Eylül 2012 – Uranüs – Pluto açısı bugün kendini gösteriyor.

Köklü değişimleri 2.5 sene boyunca göreceğiz.

Ve 19 Eylül. Büyük gün. Uranüs ile Pluto’nun kare açı yaptığı bir süreç başlıyor. Sabah 8:54 saatinde başlayan kare açı hayatınızın her yönünde değişimin tetiklenmesine neden olabilir. Memnuniyetsizlik içinde olan çalışmaların sonuçları ortaya çıkar. Sınırlamalar kendini gösterir. Sınırlamaların, özgürlüğün altında nasıl gizlendiğini anlamaya başlarsınız. Hayatınız içindeki rutin hareketler, sizi duygusal anlamda engellerken, canlı canlı gömüldüğünüzü bile size hissettirebilir. Bu geçiş döneminin etkileri 2015 Nisan ayına kadar sürecektir. Sizi köklü değişimler bekleyebilir. Alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu süreç içinde hayatınızı tabiki devam edecek ama çok önemli taahhütler konusunda dikkatli olmak gerekir. Dünyevi anlamda tüm yaşam alanlarını etkileyen bir transit olduğu için kişisel anlamda yıldız haraketlerini de göz önüne almalısınız.

13:26 da oluşan Güneş – Ay arasındaki 45 derecelik açı yaptığınız planların kendi içindeki şekline karar vermenize yardımcı olacaktır. Plan içindeki seçeneklerin risk sırası önem taşır. Karşılaşılan engeller yüzünden vazgeçmek için uygun bir zaman değildir. Aksine olayların gidiş şekline göre direnç göstermeniz gerekir. Direniş içinde yolun tıkanması normal bir işleyiştir. Eski alışkanlıkların ötesine geçmek için bu transit büyük bir şans olabilir. Hiç kimse bu değişimin kolay olacağını söyleyemez. Şüpheleriniz konusunda kendinizi rahatlatmaya çalışın. Zamanın boşa gittiğini düşünmeyin. Kendinizi adım adım yukarıya taşıyabilirsiniz.

17:29 saatinde ise Ay – Venüs arasında 90 derecelik açı oluşacak. Aile kavramı veya ikili ilişkiler konusunda bir dönüm zamanı olarak düşünülebilir. Kişilerin yıldız haritalarına göre değişim zamanı bugün bile olabilir. Genel bağlamda atılan adımlar veya yeni başlayan ilişkiler konusunda ani kararlar alınmamalıdır. Eğer başlanmış bir adım varsa o zaman hissiyatınızı dinlemelesiniz.

20:17’de  ise Ay – Jüpiter arasında 150 derecelik açı kendini gösterir. Günün sonuna yaklaştığını bu saatlerde Ay-Venüs’ ün yarattığı etkinin tersine devam etmekten olan planların tamamlanmasını ve sonuca bağlanması için uygun bir zaman olabilir. Yeni bir çalışma başlatmak yerine elinizdekileri değerlendirmeye çalışın. Duygular açısından çevrenizde oluşan değişimlere dikkat edin.

23:33 zamanında ise Ay – Mars arasında 0 derecelik açı, bilinçaltınızdaki hareketliliği gösterebilir. Duygularınız konusundaki gelişim ve  aktiflik hali kendini gösterebilir. Gece başlayan bir transit bile olsa etkilerini hafta sonuna kadar taşıyabilir. Kişisel hırslarınızı kontrol etmeye çalışmalısınız. Gelişmeler arttıkça daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Ozan Güner – astroanahtar

Etiketler: , , , ,


Yazar HakkındaYukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu