Astroloji gokyuzuwriac1c

Tarih: 21 Eylül 2012 13:32 | Yazar: tamyeri.net

0

21 Eylül 2012 – Merkür, Uranüs – Pluto ikilisini etkilediği anda ortalık karışabilir.

Ama Ay tam bir süspansiyon.. Yaşasın AY!

Ay, dün akşam üzeri Yay Burcu’na girdi. Maceraperest ruhunuz geri döndü. Yeni gelişmeler, görülmemiş topraklarda hareket etmek için uygun bir zaman diye düşünün. Sıradan olayların tamamına itiraz etmek mümkün olabilir. Eğer yaşamınızı bir sahne gibi düşünüyorsanız bugün değişiklik günü gelmiştir. Sorunlara ve zorluklara karşı tavır alacaksanız daha felsefi bir yaklaşım içinde olmalısınız.

Günün ilk saatlerinda 01:23’ te Merkür – Uranüs arasında 180 derecelik bir açı oluşur. Tüm gün etkisini sürdürecek olan bu transit iletişim konusundaki sıkıntıların devam etmesine neden olabilir. Ve gerçekten delirmek üzere olabilirsiniz. Uyum içinde kalmaya çalışmak zorlaşabilir. Kendinizi biraz geri çekerek fikirlerinizi kendinize saklamaya çalışın. Yeni bir fikir üretmek için uygun ama ortaya çıkarmak için uygun bir zaman içinde olamayabilirsiniz.

02:21 de ise Merkür – Pluto arasında 90 derecelik açıda pek olumlu etkiler yapacağı söylenemez. Eğer takıntılı yönleriniz varsa bu transit size sağlam dertler açabilir. Herşeyden şüphe etmek, olayların altında farklı bir yaklaşım aramak sıkıntı verebilir. Zihinsel anlamda kaygılar arttıkça, kendi çevrenizde olumsuz bir enerji alanı yaratabilirsiniz. Kendi doğrularınızı başkalarına zorlayıcı bir şekilde kabul ettirmeye çalışmak daha da sıkıcı sorunlara neden olabilir. Günü bir olaya takılıp ve üzerine kurgular yaratıp ilerlemeyin. Kendinizi gün sonunda inanılmaz yorgun hissedebilirsiniz.

Gün içinde etkisini gösterip, en azından daha yumuşak bir geçiş yapmanıza Venüs – Jüpiter arasındaki 50 derecelik sekstile açısı yardımcı olacaktır. Merkür – Uranüs ve Merkür – Pluto etkilerinde sonra Venüs size en azında daha işbirlikçi, daha uyumlu alanlar yaratacaktır. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Finansal çabalarda bunlara dahildir. İyimserlik gün içinde kendini göstererek ruhsal enerjinizin yükselmesini sağlayabilir. İlişkileri biraz toparlayabilir. Zihnen sinirli bir gün geçirseniz bile ilişkiler sizi bir anda yumuşatabilir. Eğer bir sosyal ortam içinde yer alıyorsanız deneyimli olmanız size kazanç getirebilir. Merkür’ün sıkıntısını “Olabilir” diye kabul ederseniz kolay bir geçiş sağlayabilirsiniz.

Merkür’ün yarattığı tüm karmaşayı Ay haraketleri biraz yoluna koyabilir. 07:06’te Ay – Uranüs 120 derelik bir açı oluşturur. Duygularınız size içgörü kazandırabilir. Hatta soyut düşüncelerinizi reel hayata geçirmek bile mümkün olabilir. Her adımınız size enerji saplayabilir. En azından öğlen saatlerine kadar size gerekli enerjiyi verebilir. Hemen hemen aynı saatler de ise Ay – Pluto arasında 30 derecelik açıda kendini gösterir. Zihinsel anlamda daha derinlik kazanacağınız bir sabah olabilir. Merkür – Pluto baskısına rağmen, Ay yaptığı etki ile kaygınızı biraz yumuşatabilir. En azından ortaya attığınız düşünceleri biraz daha kabul edilebilir hale getirebilir. Düşüncelerinizi, hissederek ortaya atmanız kolaylaşır.

07:53’te ise Ay – Merkür arasında 60 derecelik olumlu açı görünür. Öğlen saatlerine kadar etkisini sürdürecek olan bu açı, içinde bulunduğunuz mevcut durumu daha kolaylaştırabilir. Mükemmel bir ortam olmasa bile Merkür – Pluto etkisini yumuşatır. Sıkıntıları kabul etmenize kardımcı olabilir. Hatta sıkıntılı sürecin içindeki bazı küçük noktaların size faydalı olduğunu görebilirsiniz.

Günün ikinci yarısında 18:05 saatlerinde ise Ay – Satürn arasında 45 derecelik yarı-kare açısı görülecek. Gün içinde ilerlemeye çalışıp, sağlam adımlarla ilerlerken bir anda duygularınızı ne kadar kontrol ettiğinizin farkına varabilirsiniz. Zorunluluklar kendinizi ve çevrenizi kontrol etme ihtiyacı doğurmuş olabilir. Kesinlikle yeniden müzakere edilmesi gereken bir ortam bulmanız gerekebilir. Yolunuza çıkabiliecek engellere karşı, oyalanmadan karar almalısınız. Bocalamaya girerseniz aynı noktaya geri dönersiniz. Yapılması gereken pazarlık olmamalıdır. Sabırlı ve ısrarlı bir şekilde belirlediğiniz yolda ilerlemelisiniz.

Gün sonuna yaklaştığınızda, Ay – Jüpiter arasında 180 derecelik karşıt açı kendini gösterir. Gün içinde gösterdiğiniz çabanın sonucu size yanlış yerde olduğunuzu gösterebilir. Planlarınız konusunda çok ciddi bir değişim yapmanız gerekebilir. İşini bilen ve kendi ile barışık kişiler çok daha faydalı olabilir. Çalışmalarınızdan onaylananlar varsa keyfini artık bu saatte çıkarın ve ara verin. Doğru kişilerle çalışmayı her zaman tercih edin..

Ozan Güner – astroanahtar

Etiketler: , , , , , ,


Yazar HakkındaYukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu