Astroloji gokyuzuwriac6d

Tarih: 14 Eylül 2012 14:29 | Yazar: tamyeri.net

0

Ay – Neptün arasında oluşan karşıt açı hissiyatınızı değiştirebilir.

Ay, Aslan Burcu’nda güne başlarken, günün ikinci yarısında Başak Burcu’na girecek. Planlarınızı yeniden gözden geçirmek ve organize etmeye çalışabilirsiniz.Duygusal açıdan memnuniyet görülür. Problem çözme açısından ise çevrenize olumlu etkiler verebilirsiniz. Günün ikinci yarısında ise sağlık konusu gündeme gelebilir.

Yeni Ay 16 Eylül sabahı oluşacak. Bu döneme kadar bekleyip yeni girişimlere o zaman başlamanız daha uygun olabilir.

Günün ilk saatlerinde 03:03 saatinde Ay ile Merkür arasında 30 derecelik açı oluşur. Düşünceleriniz ve anılarınız konusunda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Planlarınızı birleştirmek ve fikirlerinizi bir seferde ortaya çıkarmak önemlidir. Ailenizden destek almanız gündeme gelebilir. Temel değerlerinizi konusunda ödün vermeden fikirlerinizi uygulamaya çalışın.

08:13’te ise Ay – Satürn arasında 60 derecelik açı etkisini tüm güne yayar. Gün için çalışma şartlarınızı ağır olabilir. Bazı konularda kasvetli br düşünme şeklide bürünebilirsiniz ama yeteneklerinize güvenmeniz bu düşünceyi tersine çevirebilir. Disiplini elden bırakmadan, enerjinizi kullanmaya çalışın. Hedefinizi belirleyebilirseniz, sizinle beraber aynı yola yürümek isteyenlere izin verebilirsiniz. Durumunuz ne olursa olsun, kontrollu olmaya çalışın. Engellemeler ile karşılaşmanız size deneyim kazandıracaktır. Deneyimler vizyonunuzu genişletecektir. Gün kritik olarak algılanmalı ve enerjiniz ile geçiştirilmelidir.

Ay – Neptün arasında karşıt açı 14:15’te oluşacak. Ruhani bir deneyim yaşamak için uygun bir gün içinde ilerliyorsunuz. Bir rüya içinde olduğunuzu düşünebilirsiniz. Ruhani bir gelişim içinde yeni bir beraberliğe adım atmak da mümkün görünüyor. Burada önemli olan hayatınız içindeki manevi değişikliktir. İçinde bulunduğunuz günde sizin adınıza gelişme varsa bunun yarattığı hissiyat çok önemli olacaktır. Hislerinize bakıp kararınızı ona göre alın..

Uranüs – Pluto arasında 90 derecelik açı hala etkisini sürdürüyor. 2012 Haziran ayında başlayan bu açı 2015 Nisan ortalarına kadar sürecek. Yani önümüzdeki 3 yıl daha karmaşalar bizi bekliyor. Sosyal, siyasal ve ekonomik anlamda çalkantılar sürmeye devam edecek. Uranüs değişimi, buluşları, devrimler ve yüksek farkındalığı temsil eder. Uranüs etkileri genelde öngörülmesi zor yorumlara neden olabilir. Pluto ise küreselleşmeyi, yıkımı, dönüşümü ve yenilenmeyi gösterir. Etkileri daha acımasız, aşırı ve sert olabilir. Bu iki gezegen arasındaki etki, 3 yıl içinde toplam 6 kez olarak sert olarak yaşanacak.

Uranüs – Pluto arasındaki 90 derecelik kare açısı 19 Eylül 2012 de tam olarak gerçekleşiyor. Merkür, Terazi Burcu’nda yer alırken en önemli konu yine iletişim olacak. Uranüs – Pluto arasındaki açı başlangıç yoğun tartışmaların yaşanacağı ve bölücü bir sistemin ortaya çıkmasına neden olabilir. Ancak bu süreç içinde dünyada da büyük bir krizin başlayacağını ön görebiliriz. Kriz ortamının oluşması, aynı zaman da yenilikçi çözümler getirmek için gösterilen çabalarıda ortaya çıkartabilir. En azından farklı bir gözle görmeye zorlar.

Ozan Güner – astroanahtar

Etiketler: , , , ,


Yazar HakkındaYukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu