Astroloji gokyuzuwriac5

Tarih: 8 Ekim 2012 14:39 | Yazar: tamyeri.net

0

Ay, Son Dördün’e girerken, haftanızı biraz zora koşacak

Kendinize değer biçmeyi öğrenin.

Ay, Son Fazına 10:33’te giriyor. Yengeç Burcu’nda oluşan bu süreç bilinç anlamında küçük krizlere yol açabilir. Yeni Ay dönemine kadar yeni atılımlarda bulunmak yerine elinizdeki veriyi detaylı bir şekilde inceleme veya masaya yatırma imkanı bulabilirsiniz. Ay’ın azalan ışığı altında yatırım yapmak sıkıntı getirebilir. Ay’ın bu hali Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak Burçlarını etkileyebilir. Satürn’ de Terazi Burcu’ndan çıktığını göz önüne alırsak Yeni Ay geldiğinde Satürn etkileri de bu dört burç için etkisini kaybetmiş olur.

Gün içinde gökyüzü hareketi sizi hangi saatlerde etkiler..

Sabah saatlerinde 05:10 da Mars ile Neptün arasında 90 derecelik kare açı etkisi, tüm gün kendisini gösterir. Aslında bu açı dünden itibaren etkilerini hissetmeye başlamıştı. Bu gün ise daha etkin bir şekilde enerjisini hissetirecektir. Sıra dışı bir çalışma içinde girmek için zaman kollayabilirsiniz. Enerjinin değişken olması gerginlik yaratacaktır. Zaman odaklı çalışıyorsanız yaptığınız her çalışmaya bir daha başlarsınız. İlham kaynağınızı çok farklı bir konsept içinde arayabilirsiniz. Sezgilerini muhtemel şekilde güçlenecektir. Çalışmalarda sezgilerinize güvenseniz de hata yapma olasılığınız bugün ve yarın için çok fazla olabilr. Ay’ın da son fazını göze alarak bu transit sırasında, size çok çekici gelsede yeni bir çalışmaya girmeyin.

06:04 saatinde ise Venüs – Chiron arasında 180 derecelik karşıt açı oluşur. Bu etkide tüm gün hissedilir. Mars – Neptün etkileri sizi zorlayacaktır. Venüs – Chiron arasında ki etki ile birlikte zayıf yönleriniz biraz ortaya çıkabilir. Attığınız adımların yanlışmı doğru olduğuna karar vermekte zorlanırken, olaylar zinicirinde bir anda hayal kırıklığı yapayabilirsiniz. Her konuda olabilir. İlişkilerde oluşan dengesizlikler sizi yorabilir. Kırgınlıklar, duyguların yaralanmasına neden olabilir. Sevgi tarafına güvensizlik oluşabilir. Aynı güvensizlik iş hayatına da yansıyabilir. Bir ortaktan kazık yemek veya arkanızdan iş çevrilmesi de hayal kırıklığı yaratabilir.

16:21 de ise Güneş – Neptün 135 derecelik sesqui-quadrat açısı oluşturur. 90 derecelik kare etki gibi hissedilebilir. Hafta başında bu kadar ağır etkiler ile yola çıkmak bütün bir haftanın zor geçmesine neden olabilir. Hedefleriniz konusunda sapmalar oluşabilir. Hayal kırıklıkları ve kaygılar bir anda sizi yürümek istediğiniz hedeften saptırabilir. Konsantrasyon kaybına uğrayabilirsiniz. Hafta zor geçecektir. Net bir hedef oluşturmak veya formule etmek zaman alır. BU dönem için manevi anlamda kendinizi toparlamak ve somut düşünmeyi gerekiten konulara odaklanmak rahatlatbilir. Çevrenizdeki kişiler ile çalışma alanızda hangi noktada olduğunuza karar verin. Bu transit sizin kendinize değer biçmeniz için uygun bir transittir. Bu haftayı, hayata ve çevrenizdekilere meydan okuma zamanı gibi düşünün. Önemli randevuları, görüşmeleri veya yeni planlamaları bir kenara bırakın. Ay zaten sizi bunu anlatmaya çalışıyor.

16:55 te ise Venüs – Uranüs arasında 150 derecelik açı oluşacak. Bu kadar gerginlik olunca tabiki, bir anda anlamsız işler yapabilirsiniz. Yoğun bir harcama trafiği oluşur. Kendinizi bir mağazanın içinde herşeyi almaya çalışırken bulabilirsiniz. Sevgiliniz varsa aniden “ben niye seninleyim” diye kendinizi sorgulayabilirsiniz. BU saatlerde oluşan transit etkilerini yine tüm haftaya yayabilir. Kendinizi “Özgürlük” konusunda sorgulayabilirsiniz. Özgürlüğe gerçekten ihtiyacınız varmı – yokmu gözden geçirin. Bulunduğunuz ilişki içinde “ne kadar eminim” sorgulayın..

Ozan Güner – astroanahtar

Etiketler: , , , , ,


Yazar HakkındaYukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu