Etkinlik guzelvecirkin

Tarih: 12 Ekim 2014 15:25 | Yazar: tamyeri.net

0

Güzel ve Çirkin Müzikali

Güzel ve Çirkin Müzikali’nin ilk şovu birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Güzel ve Çirkin’in olağanüstü dekor ve kostümleri Zorlu’ya gelen müzikalseverleri büyüledi…

Broadway ve Disney’in en iyi müzikal dalında Tony ve Olivier ödüllü gösterisi Beauty and The Beast’in ekibi, 20. yılı onuruna düzenlenen turnenin ilk durağı olan Zorlu’daki ilk gösterisine 8 Ekim’de başladı.

Yönetmenliğini Rob Roth, koreografisini Matt West’in üstlendiği, klasik bir aşk hikayesini unutulmaz karakterler, muhteşem bir set ve kostümlerle tamamlayan müzikal ve dünya turnesine İstanbul’dan başlayan Güzel ve Çirkin ekibinin teknik kurulumunun Zorlu tarafından yapılıyor olması da bir ilk…

Taşralı güzel Belle ve büyüyle lanetlenen Prens Beast’in imkansız aşkını muhteşem bir performansla sahneye taşıyan Beauty and the Beast, 20. yılı onuruna düzenlenen dünya turnesinin ilk durağında İstanbullularla buluştu.

Muhteşem performansının yanı sıra olağanüstü dekor ve kostümleri ile İstanbullu sanatseverlere büyüleyici bir gece yaşatan Beauty and the Beast ekibi dakikalarca alkışlandı.

Geceyi Alzheimer Derneği Başkanı ve yardım için dernekten birçok katılım sağlanırken, ünlü tiyatro ve TV dünyasının ünlü isimleri bu görkemli açılışta hazır bulundu.

Emre Kınay ve Kızı Duru  Soner Arıca ve arkadaşları, Ufuk Özkan ve oğlu daha birçok ünlü gösteriyi ilk gecesinden izledi.

Arkadaşlarınızla,eşinizle ve çocuğuzla  keyif alacağınız bir akşam için Güzel ve Çirkin…

Yönetmen, koreograf, kostüm, makyaj ve müzik başta olmak üzere orijinal yaratıcı ekibi tarafından tekrar sahneye koyulan müzikal ekibi, turnenin ilk durağı olan Zorlu’ya terzileri, kostüm ve makyaj danışmanları da dahil olmak üzere kalabalık bir kadroyla geldi. Broadway’in en uzun soluklu ve en çok hasılat yapan müzikali 8 – 26 Ekim tarihleri arasında Zorlu’da sahne alacak.

Tarih:  8-26 Ekim 2014

Mekan: Performans Sanatları Merkezi, Ana Tiyatro

Adres: Zorlu Center, Zincirlikuyu

Gösteri saatleri:
H.içi saat:21:00
H.sonu Cumartesi gündüz saat:15:30  akşam saat:20:30
H.sonu Pazar gündüz saat:14:30 akşam saat:19:30

Bilet Fiyatları:

Hafta içi – 67TL, 125TL, 172TL, 209TL, 255TL

Hafta sonu – 59TL, 112TL, 155TL, 188TL, 230TL

 

Zorlu, Performans Sanatları Merkezi Hakkında:

İstanbul, uzun zamandır beklediği sanat platformuna kavuştu. Sahne sanatları ve çağdaş sanatın yeni buluşma adresi Zorlu Performans Sanatları Merkezi dünyaca ünlü gösteri gruplarını, alanında en iyi sanatçıları sahnelerinde ağırlıyor. Broadway ve West End müzikallerinden, dansa, poptan, klasik ve operaya ve caza, çok çeşitli performans sanatlarına ev sahipliği yapan Zorlu, her tür sanat etkinliği için farklı olanaklar sunuyor. 2,242 kişi kapasiteli zenginleştirilmiş akustik özelliğe sahip Ana Tiyatro ve 717 kişi kapasiteli doğal akustik özelliğiyle tasarlanan Drama Sahnesi’nin yanı sıra, bir senfoni orkestrasının kayıt alabileceği ‘karakutu’ tiyatro tarzında tasarlanmış – 100 kişi kapasiteli – Studio Sahnesi, çağdaş sanat ürünleri için bir galeri alanı ve sanat ile kendini ifade etmek isteyen herkese kapıları açık olan, son teknoloji ile donanımlı Şehir Sahnesi bulunan Performans Sanatları Merkezi operatörlüğünü Amerikalı Nederlander Worldwide Entertainment (NWE) yürütüyor. Web: www.zorlucenterpsm.com Facebook: https://www.facebook.com/ZorluCenterPSM Twitter: @ZorluCenterPSM Youtube: https://www.youtube.com/ZorluCenterPSM Pinterest: http://www.pinterest.com/zorlucenterpsm/

 

Bilgi için:Hill+KnowltonStrategies – 0212 270 52 32

Pelin Özbay – pelin.ozbay@hkstrategies.com / Deniz Yavuz – deniz.yavuz@hkstrategies.com

Etiketler: , , , ,


Yazar HakkındaYukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu