Moda markafoni canlı sohbet

Tarih: 25 Ocak 2013 20:25 | Yazar: tamyeri.net

0

Markafoni ile moda sohbetleri başladı!

Moda dünyasının vitrini Markafoni, yeni projesiyle alışverişseverlere moda dünyasının ünlü isimleriyle online ve görüntülü olarak görüşme imkanı sağlıyor. Stil önerileri, moda dünyasına ilişkin renkli konular ile Ece Sükan, moda eğitimi, moda sektöründe çalışma konularıyla Buse Terim ve stil önerileriyle Zelfist gibi ünlüler Markafoni Hangout Moda Sohbeti’nde!

Modayla ilgili aklınıza takılan soruların cevabını moda dünyasının içinden bir uzmandan duymak istiyorsanız, Markafoni’nin yeni projesine bayılacaksınız! Markafoni Hangout Moda Sohbeti projesi kapsamında ünlü moda danışmanı Zehra Elif Taş (Zelfist) her Çarşamba saat 11:00-12:00 arasında modaseverlere stil önerileri veriyor. Markafoni Google+ sayfası (https://plus.google.com/+markafoni/) üzerinden Hangout’a katılanlar, kendi vücut tipi ve tarzına özel öneriler alma fırsatı buluyor. Zelfist ile Markafoni Hangout Moda Sohbeti’ne katılmak için http://bit.ly/VVyFxD adresindeki katılım formunu doldurabilirsiniz.

Ece Sükan ve Buse Terim ile moda sohbetine katılın!

Proje kapsamında konuşulacak tek konu stil önerileri de değil. 25 Ocak’ta Ece Sükan “styling”, moda editörlüğü, moda dergileriyle çalışma ve “Dünyaca ünlü markalar için defile stylingi nasıl yapılır?” gibi çeşitli konularda soruları cevaplarken, önümüzdeki yazın trend ipuçlarını da paylaşacak. Ece Sükan ile Markafoni Hangout Moda Sohbeti’ne katılmak için http://bit.ly/1420Mxm adresindeki formu doldurabilirsiniz.

Markafoni Hangout Moda Sohbeti 31 Ocak’ta ise Buse Terim’i ağırlayacak ve Terim yurt dışında moda eğitimi, moda sektöründe çalışma konularıyla ilgili soruları yanıtlayacak. Belirtilen tarihlerde https://plus.google.com/+markafoni/ adresine tıklayıp Markafoni Hangout ile Moda Sohbeti’ne bağlanın, moda dünyasının ünlülerine istediğiniz soruları sorun!

Etiketler: , , , , , , ,


Yazar HakkındaYorumlar kapalı.

Yukarı Git ↑  • Son Haberler


  • Muzipo Kids İstanbul Koşuyolu  • Haftanın Videosu